E-T-A 8330-GM2F-PPBS-3XAB004-10A
8330-GM2F-PPBS-3XAB004-10A
Part No.:
8330-GM2F-PPBS-3XAB004-10A
Datasheet:
ShinYua8330-GM2F-PPBS-3XAB004-10A.pdf
CurrentRating(Amps):
10A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
80 V