E-T-A 8340-F110-K3M1-B2H0-30A
8340-F110-K3M1-B2H0-30A
Part No.:
8340-F110-K3M1-B2H0-30A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua8340-F110-K3M1-B2H0-30A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG 30A 240VAC 80VDC
Packaging:
Bulk
Series:
8340-F
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Magnetic
CurrentRating(Amps):
30A
VoltageRating-AC:
240 V
VoltageRating-DC:
80 V