E-T-A 8340-F110-P1K1-A2H0-30A
8340-F110-P1K1-A2H0-30A
Part No.:
8340-F110-P1K1-A2H0-30A
Datasheet:
8340-F110-P1K1-A2H0-30A.pdf
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
BreakerType:
Magnetic (Hydraulic Delay)
CurrentRating(Amps):
30A
VoltageRating-AC:
240 V
VoltageRating-DC:
80 V