E-T-A 8340-F110-P1T1-A0H0-20A
8340-F110-P1T1-A0H0-20A
Part No.:
8340-F110-P1T1-A0H0-20A
Datasheet:
ShinYua8340-F110-P1T1-A0H0-20A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG 20A 240VAC 80VDC
BreakerType:
Magnetic
CurrentRating(Amps):
20A
VoltageRating-AC:
240 V
VoltageRating-DC:
80 V