E-T-A 8340-F130-K3M2-ANH242-10A
8340-F130-K3M2-ANH242-10A
Part No.:
8340-F130-K3M2-ANH242-10A
Datasheet:
ShinYua8340-F130-K3M2-ANH242-10A.pdf
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
BreakerType:
Magnetic (Hydraulic Delay)
CurrentRating(Amps):
10A
VoltageRating-AC:
240 V
VoltageRating-DC:
80 V