E-T-A 8340-F410-K2M2-A3H142-10A
8340-F410-K2M2-A3H142-10A
Part No.:
8340-F410-K2M2-A3H142-10A
Datasheet:
ShinYua8340-F410-K2M2-A3H142-10A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 10A
BreakerType:
Magnetic (Hydraulic Delay)
CurrentRating(Amps):
10A
VoltageRating-AC:
240 V
VoltageRating-DC:
80 V