E-T-A 8340-F410-P1M1-KNH0-15A
8340-F410-P1M1-KNH0-15A
Part No.:
8340-F410-P1M1-KNH0-15A
Datasheet:
ShinYua8340-F410-P1M1-KNH0-15A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 15A
BreakerType:
Magnetic (Hydraulic Delay)
CurrentRating(Amps):
15A
VoltageRating-AC:
240 V
VoltageRating-DC:
80 V