E-T-A 8340-F440-P1T2-BLH0-30A
8340-F440-P1T2-BLH0-30A
Part No.:
8340-F440-P1T2-BLH0-30A
Datasheet:
ShinYua8340-F440-P1T2-BLH0-30A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG 30A 240VAC 80VDC
BreakerType:
Magnetic
CurrentRating(Amps):
30A
VoltageRating-AC:
240 V
VoltageRating-DC:
80 V