E-T-A 8340-T110-K1T2-ALH0-40A
8340-T110-K1T2-ALH0-40A
Part No.:
8340-T110-K1T2-ALH0-40A
Datasheet:
ShinYua8340-T110-K1T2-ALH0-40A.pdf
Description:
CIR BRK MAG-HYD 40A 240VAC/80VDC
Series:
8340-T
MountingType:
DIN Rail
CurrentRating(Amps):
40A
VoltageRating-AC:
240 V
VoltageRating-DC:
80 V