E-T-A 8345-B01A-L6M2-DB1B1B-50A
8345-B01A-L6M2-DB1B1B-50A
Part No.:
8345-B01A-L6M2-DB1B1B-50A
Datasheet:
ShinYua8345-B01A-L6M2-DB1B1B-50A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 50A
Series:
8345
MountingType:
Panel Mount
CurrentRating(Amps):
50A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
80 V