E-T-A 8345-B01A-T3M1-DB1B1B-20A-V
8345-B01A-T3M1-DB1B1B-20A-V
Part No.:
8345-B01A-T3M1-DB1B1B-20A-V
Datasheet:
ShinYua8345-B01A-T3M1-DB1B1B-20A-V.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 20A
ProductStatus:
Obsolete
CurrentRating(Amps):
20A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
80 V