E-T-A 8345-B01A-V3M1-DB1A1B-80A
8345-B01A-V3M1-DB1A1B-80A
Part No.:
8345-B01A-V3M1-DB1A1B-80A
Datasheet:
ShinYua8345-B01A-V3M1-DB1A1B-80A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 80A 80VDC
ProductStatus:
Obsolete
CurrentRating(Amps):
80A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V