E-T-A 8345-B01A-V3M1-DB1B1B-60A
8345-B01A-V3M1-DB1B1B-60A
Part No.:
8345-B01A-V3M1-DB1B1B-60A
Datasheet:
ShinYua8345-B01A-V3M1-DB1B1B-60A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 60A
ProductStatus:
Active
CurrentRating(Amps):
60A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
80 V