E-T-A 8345-B01A-V3M2-DB1B1B-60A-V
8345-B01A-V3M2-DB1B1B-60A-V
Part No.:
8345-B01A-V3M2-DB1B1B-60A-V
Datasheet:
ShinYua8345-B01A-V3M2-DB1B1B-60A-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 60A 80VDC
ProductStatus:
Active
CurrentRating(Amps):
60A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
80 V