E-T-A 8345-B03A-L6M1-DB1B1B-50A
8345-B03A-L6M1-DB1B1B-50A
Part No.:
8345-B03A-L6M1-DB1B1B-50A
Datasheet:
ShinYua8345-B03A-L6M1-DB1B1B-50A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 50A
ProductStatus:
Active
CurrentRating(Amps):
50A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
80 V