E-T-A 8345-B03A-V3K2-DB1B1C-100A
8345-B03A-V3K2-DB1B1C-100A
Part No.:
8345-B03A-V3K2-DB1B1C-100A
Datasheet:
ShinYua8345-B03A-V3K2-DB1B1C-100A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 100A
ProductStatus:
Active
CurrentRating(Amps):
100A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
80 V