E-T-A 8345-B03A-V3M0-DB1B1C-125A
8345-B03A-V3M0-DB1B1C-125A
Part No.:
8345-B03A-V3M0-DB1B1C-125A
Datasheet:
ShinYua8345-B03A-V3M0-DB1B1C-125A.pdf
Description:
CR BKR MAGHYDR 125A 480VAC/80VDC
ProductStatus:
Active
CurrentRating(Amps):
125A
VoltageRating-AC:
480 V
VoltageRating-DC:
80 V