E-T-A 8345-B03A-V3M1-DB1A1B-125A
8345-B03A-V3M1-DB1A1B-125A
Part No.:
8345-B03A-V3M1-DB1A1B-125A
Datasheet:
ShinYua8345-B03A-V3M1-DB1A1B-125A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 125A 80VDC
ProductStatus:
Obsolete
CurrentRating(Amps):
125A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V