E-T-A 8345-B23A-L6T2-DB1B2B-30A
8345-B23A-L6T2-DB1B2B-30A
Part No.:
8345-B23A-L6T2-DB1B2B-30A
Datasheet:
ShinYua8345-B23A-L6T2-DB1B2B-30A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 30A
ProductStatus:
Active
CurrentRating(Amps):
30A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
80 V