E-T-A 8345-B23A-U3M2-DB1B2B-30A
8345-B23A-U3M2-DB1B2B-30A
Part No.:
8345-B23A-U3M2-DB1B2B-30A
Datasheet:
ShinYua8345-B23A-U3M2-DB1B2B-30A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 80VDC
ProductStatus:
Active
CurrentRating(Amps):
30A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V