E-T-A 8345-B23A-U9M2-DB2B2B-50A
8345-B23A-U9M2-DB2B2B-50A
Part No.:
8345-B23A-U9M2-DB2B2B-50A
Datasheet:
ShinYua8345-B23A-U9M2-DB2B2B-50A.pdf
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
ProductStatus:
Obsolete
CurrentRating(Amps):
50A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
80 V