E-T-A 8345-C01A-U3M1-DB1B2B-100A
8345-C01A-U3M1-DB1B2B-100A
Part No.:
8345-C01A-U3M1-DB1B2B-100A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua8345-C01A-U3M1-DB1B2B-100A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 100A 80VDC
Packaging:
Bulk
Series:
8345
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Magnetic (Hydraulic Delay)
CurrentRating(Amps):
100A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V