E-T-A 8345-C01A-U3M1-DB1B2B-60A
8345-C01A-U3M1-DB1B2B-60A
Part No.:
8345-C01A-U3M1-DB1B2B-60A
Datasheet:
ShinYua8345-C01A-U3M1-DB1B2B-60A.pdf
Description:
CR BKR MAG-HYDR 60A 480VAC/80VDC
CurrentRating(Amps):
60A
VoltageRating-AC:
480 V
VoltageRating-DC:
80 V