E-T-A 8345-C03A-U3M0-DB1B1C-125A
8345-C03A-U3M0-DB1B1C-125A
Part No.:
8345-C03A-U3M0-DB1B1C-125A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua8345-C03A-U3M0-DB1B1C-125A.pdf
Description:
CIR BRKR 125A 277VAC 80VDC
Packaging:
Bulk
Series:
8345
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Magnetic (Hydraulic Delay)
CurrentRating(Amps):
125A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
80 V