E-T-A 8345-C0PA-U3H1-DB1B2B-180A
8345-C0PA-U3H1-DB1B2B-180A
Part No.:
8345-C0PA-U3H1-DB1B2B-180A
Datasheet:
ShinYua8345-C0PA-U3H1-DB1B2B-180A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 180A 80VDC
CurrentRating(Amps):
180A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V