E-T-A 8345-C0PB-U3H1-DB1B2B-150A
8345-C0PB-U3H1-DB1B2B-150A
Part No.:
8345-C0PB-U3H1-DB1B2B-150A
Datasheet:
8345-C0PB-U3H1-DB1B2B-150A.pdf
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
CurrentRating(Amps):
150A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
80 V