E-T-A 8345-C23A-U3K2-282001-100A
8345-C23A-U3K2-282001-100A
Part No.:
8345-C23A-U3K2-282001-100A
Datasheet:
ShinYua8345-C23A-U3K2-282001-100A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 100A 80VDC
CurrentRating(Amps):
100A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V