E-T-A 8345-C23A-U3M2-282025-20A
8345-C23A-U3M2-282025-20A
Part No.:
8345-C23A-U3M2-282025-20A
Datasheet:
ShinYua8345-C23A-U3M2-282025-20A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 20A 80VDC
CurrentRating(Amps):
20A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V