E-T-A 8345-C23A-U3T2-DB1B3B-10A
8345-C23A-U3T2-DB1B3B-10A
Part No.:
8345-C23A-U3T2-DB1B3B-10A
Datasheet:
ShinYua8345-C23A-U3T2-DB1B3B-10A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 10A 80VDC
CurrentRating(Amps):
10A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V