E-T-A 8345-C24A-U3M2-DB2B2B-125A
8345-C24A-U3M2-DB2B2B-125A
Part No.:
8345-C24A-U3M2-DB2B2B-125A
Datasheet:
ShinYua8345-C24A-U3M2-DB2B2B-125A.pdf
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
CurrentRating(Amps):
125A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
80 V