E-T-A 8345-C24A-U3T2-DB1B2B-40A
8345-C24A-U3T2-DB1B2B-40A
Part No.:
8345-C24A-U3T2-DB1B2B-40A
Datasheet:
ShinYua8345-C24A-U3T2-DB1B2B-40A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 40A 80VDC
CurrentRating(Amps):
40A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V