E-T-A 8345-F01A-R0M1-DB1B2B-30A
8345-F01A-R0M1-DB1B2B-30A
Part No.:
8345-F01A-R0M1-DB1B2B-30A
Datasheet:
ShinYua8345-F01A-R0M1-DB1B2B-30A.pdf
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
CurrentRating(Amps):
30A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
80 V