E-T-A 8345-F23A-L6M2-DB1B3B-50A
8345-F23A-L6M2-DB1B3B-50A
Part No.:
8345-F23A-L6M2-DB1B3B-50A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua8345-F23A-L6M2-DB1B3B-50A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 50A 80VDC
Packaging:
Bulk
Series:
8345
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Magnetic (Hydraulic Delay)
CurrentRating(Amps):
50A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V