E-T-A 8345-F23A-V3V2-282050-10A
8345-F23A-V3V2-282050-10A
Part No.:
8345-F23A-V3V2-282050-10A
Datasheet:
8345-F23A-V3V2-282050-10A.pdf
CurrentRating(Amps):
10A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
80 V