E-T-A 8345-S00031-15A
8345-S00031-15A
Part No.:
8345-S00031-15A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
8345-S00031-15A.pdf
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
Packaging:
Bulk
Series:
8345
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Magnetic (Hydraulic Delay)
CurrentRating(Amps):
15A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
80 V