E-T-A 8345-SR0064-80A
8345-SR0064-80A
Part No.:
8345-SR0064-80A
Datasheet:
8345-SR0064-80A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 80A
CurrentRating(Amps):
80A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
80 V