E-T-A 8345-SR0131-25A
8345-SR0131-25A
Part No.:
8345-SR0131-25A
Datasheet:
8345-SR0131-25A.pdf
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
CurrentRating(Amps):
25A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
80 V