E-T-A 8345-X24A-V3M2-DB1B2B-125A
8345-X24A-V3M2-DB1B2B-125A
Part No.:
8345-X24A-V3M2-DB1B2B-125A
Datasheet:
8345-X24A-V3M2-DB1B2B-125A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 125A 80VDC
Series:
8345
MountingType:
Panel Mount
CurrentRating(Amps):
125A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V