3M 953230-2000-AR-PR
953230-2000-AR-PR
Part No.:
953230-2000-AR-PR
Datasheet:
ShinYua953230-2000-AR-PR.pdf
Description:
CONN RCPT 30POS 0.079 GOLD SMD
NumberofPositions:
30
Pitch-Mating:
0.079 (2.00mm)
NumberofRows:
2
RowSpacing-Mating:
0.079 (2.00mm)
InsulationHeight:
0.169 (4.30mm)
ContactLength-Post:
OperatingTemperature:
-40°C ~ 105°C
Datasheet:
ShinYua953230-2000-AR-PR.pdf
1. How to order 953230-2000-AR-PR on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 953230-2000-AR-PR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 953230-2000-AR-PR?
Image 953230-2000-AR-PR 953104-2000-AR-PR 953105-2000-AR-PR 953108-2000-AR-PR 953214-2000-AR-PR
NumberofPositions 30 30 30 30 30
NumberofPositionsLoaded All All All All All
Pitch-Mating 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm)
NumberofRows 2 2 2 2 2
RowSpacing-Mating 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm)
InsulationHeight 0.169 (4.30mm) 0.169 (4.30mm) 0.169 (4.30mm) 0.169 (4.30mm) 0.169 (4.30mm)
ContactLength-Post - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C