OptiFuse ANM80-20A
ANM80-20A
Part No.:
ANM80-20A
Datasheet:
ShinYuaANM80-20A.pdf
Description:
FUSE AUTO 20A 80VDC BLADE MINI
CurrentRating(Amps):
20 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V