OptiFuse ANM80-25A
ANM80-25A
Part No.:
ANM80-25A
Datasheet:
ShinYuaANM80-25A.pdf
Description:
FUSE AUTO 25A 80VDC BLADE MINI
CurrentRating(Amps):
25 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V