OptiFuse ANM80-30A
ANM80-30A
Part No.:
ANM80-30A
Datasheet:
ShinYuaANM80-30A.pdf
Description:
FUSE AUTO 30A 80VDC BLADE MINI
CurrentRating(Amps):
30 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V