OptiFuse ANR80-UL-20A
ANR80-UL-20A
Part No.:
ANR80-UL-20A
Datasheet:
ShinYuaANR80-UL-20A.pdf
Description:
FUSE AUTO 20A 80VDC BLADE
CurrentRating(Amps):
20 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V