OptiFuse ANR80-UL-6A
ANR80-UL-6A
Part No.:
ANR80-UL-6A
Datasheet:
ShinYuaANR80-UL-6A.pdf
Description:
FUSE AUTO 6A 80VDC BLADE
CurrentRating(Amps):
6 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V