OptiFuse ANR80-UL-8A
ANR80-UL-8A
Part No.:
ANR80-UL-8A
Datasheet:
ShinYuaANR80-UL-8A.pdf
Description:
FUSE AUTO 8A 80VDC BLADE
CurrentRating(Amps):
8 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V