OptiFuse ANT58-15A
ANT58-15A
Part No.:
ANT58-15A
Manufacturer:
OptiFuse
Category:
Fuses
Package:
Datasheet:
ShinYuaANT58-15A.pdf
Description:
FUSE AUTO 15A 58VDC BLADE MICRO
  • Related Categories
Package/Case:
Packaging:
Bulk
Series:
ANT58
ProductStatus:
Active
MountingType:
Holder
FuseType:
Automotive
CurrentRating(Amps):
15 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
58 V