OptiFuse ANT58-20A
ANT58-20A
Part No.:
ANT58-20A
Datasheet:
ShinYuaANT58-20A.pdf
Description:
FUSE AUTO 20A 58VDC BLADE MICRO
Series:
ANT58
CurrentRating(Amps):
20 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
58 V