OptiFuse ANT80-15A
ANT80-15A
Part No.:
ANT80-15A
Datasheet:
ShinYuaANT80-15A.pdf
Description:
FUSE AUTO 15A 80VDC BLADE MICRO
Series:
ANT80
CurrentRating(Amps):
15 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V