OptiFuse ANT80-20A
ANT80-20A
Part No.:
ANT80-20A
Datasheet:
ShinYuaANT80-20A.pdf
Description:
FUSE AUTO 20A 80VDC BLADE MICRO
Series:
ANT80
CurrentRating(Amps):
20 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V