OptiFuse ANX80-UL-60A
ANX80-UL-60A
Part No.:
ANX80-UL-60A
Manufacturer:
OptiFuse
Category:
Fuses
Package:
Datasheet:
ShinYuaANX80-UL-60A.pdf
Description:
FUSE AUTO 60A 80VDC BLADE MAX
  • Related Categories
Package/Case:
Packaging:
Bulk
Series:
ANX80-UL
ProductStatus:
Active
MountingType:
Holder
FuseType:
Automotive
CurrentRating(Amps):
60 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
80 V